6 sedaček, na které v obchodě nenatrefíte

Při výběru sedačky se většina lidí dívá hlavně na pohodlí a kvalitu. No i dizajn výrazně ovlivní vzhled celé obýváku. Ne vždy jsou však sedačky pouze funkčním kusem nábytku, někdy jsou i skutečným uměním. Následující, na první pohled ulítlé kousky, jsou důkazem toho, že když designér popustí uzdu své fantazii, nic není nemožné.

  1. Sedačka Prasátko

Tento originální kus nábytku je skutečně vtipným doplňkem vašeho obývacího pokoje. Zároveň vám bude připomínat, abyste s jídlem a pitím v okolí sedačky pohybovali opatrně a neskončili jako toto zvířátko.

01

  1. Truhla jako gauč

Pokud vás uchvátila nedávná upíří mánie a máte rádi lehký nádech mystiky a tajemství, máme pro vás vítěze. Sedačka ve tvaru rakve promění obývák na tajemnou kobku a návštěvy jistě nebudou mít o husí kůži nouzi.

02

  1. Multifunkční sedačka

Na první pohled obyčejná, jednoduchá sedačka, se jednoduchým překlopením změní na palandu pro návštěvy. Tento sedačkový „transformer“ je ideální volbou pro lidi, kteří zápasí se stísněnými podmínkami a hledají praktická řešení pro šetření prostoru.

03

  1. Odpočinek na molekulách

Tento bizarní kus nábytku vytváří 120 měkkých míčků s nožičkami po bocích. Symbolizují molekulovou strukturu a poukazují na vzájemnou propojenost vesmíru, která je podtržena možností volně míčky kombinovat a vytvářet tak různé tvary sedačky podle sebe.

04

  1. Sedačka Postav si mě

Nabízí se otázka, zda je toto vůbec sedačka. Tvoří ji množství hranolů různých barev a velikostí, které se dají libovolně kombinovat a vy se budete cítit jako pravý designér. Hranoly se liší výškou a materiálem, přičemž sedací část je vyrobena z tvrdší pěny kvůli správnému sezení, zatímco opěradla tvořené vyššími hranoly jsou z lehké a měkčí pěny, která zajišťuje pohodlí.

05

  1. Sedací kráva

Pokud bydlíte v paneláku a stýská se vám za dětstvím na venkově, tato sedačka je vyrobena přesně pro vás. A ani vaše děti se nebudou moci stěžovat, že nemají domácí zvířátko.

06

Přidat komentář

Bydleniainspirace.cz
Logo