Doplňky nejen do bazénu

Domácí bazén se v posledních letech stává samozřejmostí rodin s dětmi bydlících v domě. Vždyť co může být pro děti lepším osvěžením a zábavou během horkých letních dnů než pobyt ve vodě vždy, když jim to přijde na um. Zatraktivněte jim čas strávený v bazénu, zvyšte i své pohodlí, když budete dávat pozor na vaše ratolesti během jejich zábavy ve vodě nebo trávení času v přírodě.

Nafukovací čluny

Děti v bazénu milují různé nafukovací hračky, se kterými mají příležitost vyřádit se ve vodě do sytosti. Nemusí to však být jen nafukovací zvířátka, ale i jiné atraktivní doplňky. Například nafukovací čluny. Se zapojením dětské představivosti se díky nim mohou děti zahrát na plavbu po jezeře nebo v jejich pohodlí relaxovat a užívat si jemné pohlazení slunečních paprsků. V době, kdy vaše děti nebudou ve vodě, poslouží i jako praktický prostor na úhledné uskladnění ostatních nafukovacích hraček.

Investice do nafukovacích člunů pro děti není vůbec vysoká.

Relax přímo na vodní hladině

Děti, ale i dospělí milují ležení na vodní hladině. Právě k tomuto účelu slouží nafukovací lehátka, které využijete nejen v domácím bazénu, ale také na jezeře, ve veřejných bazénech nebo na dovolené u moře. Jemné pohupování na vodní hladině dokonale relaxuje tělo i duši a navíc, pokud se rádi opalujete, přímo na vodní hladině je slunce o něco intenzivněji. Vybírat si můžete jak tradiční nafukovací lehátka, tak i masivnější a mohutnější modely, které jsou dokonce po nafouknutí využitelné i jako rezervní nafukovací postel.

Pohodlí na opalování nebo stanování vytvoří karimatky

Během opalování v blízkosti vody nezbytně potřebujeme podložku, která nám při ležení vytvoří maximální pohodlí. Kromě běžného ručníku jsou vhodné i karimatky. Na rozdíl od osušky jsou karimatky tlustší, a proto dokáží mírně vyrovnat nerovnosti podkladu. Navíc, využijete je i při letním stanování v zahradě nebo volně v přírodě.

Zajímavý a výhodný sortiment do bazénu můžete sehnat v řetězci Lidl.

Přidat komentář

Bydleniainspirace.cz
Logo